GT Ne Demek?

GT ne demek? Diye merak ediyorsanız muhtemelen Instagram, TikTok veya Twitter kullanmaya yeni başladınız demektir.

Bu tür platformlarla içli dışlıysanız zaten bu kavrama âşinasınızdır. Neyse; GT nedir? GT nasıl yapılır? Gibi soruların cevaplarına geçelim.

GT Anlamı Nedir?

‘Geri takip’ demek olan bu kelime, karşılıklı takipleşmeyi ifade eder. Sizi takip eden birini siz de takibe alırsanız GT yapmış olursunuz.

Takipçi sayınızı yükseltmek istiyorsanız GT ile bunu yapabilirsiniz. Takipçi kasmak isteyenlerin başvurduğu ücretsiz ve en kolay yöntemlerin başında GT gelir.

‘TKP’ ibaresi de aynı anlamdadır. ‘Takibe karşılık takip’ mânâsında kullanılır.

GT Yöntemleri

GT kısaltması ne anlama geliyor? Sorusunu yukarıda cevaplandırdık. Şimdi sıra, GT yapmak nasıl olur? Sorusunda:

  • Instagram GT yaparak takipçilerinize takipçi katmak istiyorsanız başkalarının gönderilerini beğenebilir, altına ‘GT’ yazabilirsiniz. ‘Takip edeni takip ederim.’ Demiş olursunuz. Böylece muhatabınız kendisini takip için yardımlaşmaya davet ettiğinizi anlayıp size karşılık verir.
  • Özellikle büyük sayfaların gönderilerine bu şekilde yorum yaparsanız dönüş alma ihtimâliniz daha fazla olur.
  • Kısa sürede çok fazla yorum göndermeyin, aksi takdirde hesabınız yorum engeli yiyebilir.
  • Takipçi kasma, beğeni gruplarına üye olarak buralarda da ‘seri GT yapılır, GT yapacak olanlar gelsin’ gibi paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
  • Ayrıca profilinizin ‘Hakkında’ kısmına ‘GT yapılır’ yazabilirsiniz.
  • Paylaşımlarınızda konum bilgisine ve #follow, #takibetakip, #GT ve benzeri hashtaglere yer vererek daha çok kişiye ulaşabilirsiniz.

Tabii her GT yazanın mutlaka takip edeceği garanti değil. Bazıları kendisini millete takip ettiriyor, fakat dönüş yapmıyor. Kendini uyanık zanneden bazı kişiler ise, takip ediyor fakat bir süre sonra sessizce takipten çıkıyor. Sanki fark etmeyeceğiz! (!)

Bu arada GB ifadesi de ‘geri beğeni’ anlamına gelir. Mantığı geri takip ile aynıdır. ‘Benim postlarımı beğenin, ben de sizinkilere beğeni atayım.’ Demektir. Hem GT, hem GB yaparak her koldan saldırın! Instagram hesabınız GD olsun! (Good!) Nasıl slogan ama? ????

Bunun gibi samimi, bilgi dolu içeriklerimizi okumak için blog bölümümüzdeki diğer yazılara göz atabilir; GB MB GT MT bunlar bana göre değil diyorsanız erişim ve etkileşim için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

GT Nasıl Yapılır?

Bunu bilgisayar programlarıyla otomatik gerçekleştirmeniz mümkündür. Manuel olarak da yapabilirsiniz fakat bir gün içinde çok fazla takipçi geliyorsa hepsini teker teker elle takip etmeye çalışmak zor olur.

Hesabınız korumalıysa takip isteklerini toplu onaylayıp toplu halde GT yapmanız en mantıklısıdır. Otomatik GT için güvenilir uygulamaları kullanmaya özen gösterin. Bilmediğiniz yerlerden veya çok fazla kişinin indirmediği, puanlaması düşük, resmi olmayan uygulamaları yüklemeyin.

Hem GT yaparken her önünüze geleni takip etmeyin. Agresif hareketler hesabınızın kısıtlama almasına, ya da spam nedeniyle kapanmasına yol açabilir.

Bu işi aralıklı olarak yapmalı; Tiktok-Twitter-Instagram limitlerini göz önünde bulundurmalısınız. Aynı anda onlarca işiyi takip etmeye çalışmayın. Bu işlemi zamana bölerek, yavaş yavaş uygulayın ki profilinize zarar gelmesin.

GT ve benzeri yöntemlerle uğraşmak istemiyorsanız takipçi oranınızı artırmak için sitemizdeki paketlerden yararlanabilirsiniz.

En ucuz ve güvenilir takipçi alımı konusunda ilk tercihlerden biri olan Fenomenyerim.com; aktif ve organik takipçi satın al paketleriyle hizmet verir.

GT yöntemi en eski takipçi kazanma tekniklerinden biri olsa da bu yöntemle istediğiniz takipçi seviyesine ulaşmak zzaman alır. Hem bunun garantisi yoktur.

GT işlemini abartırsanız hesabınız algoritmalar tarafından kara listeye alınabilir ve yaptığınız takip işlemleri sıfırlanabilir. Ayrıca sizi takip edenlerin her an takipten çıkma riski vardır.

Doğal ve etkili yoldan, en hızlı şekilde gerçek takipçilere sahip olmak için https://fenomenyerim.com/instagram-turk-takipci-satin-al/ tercih edebilirsiniz.

Fenomenyerim kalitesini hesabınıza yansıtarak farkınızı ortaya koyabilir, organik takipçilerle hesabınızı güçlendirip hedef kitlenizi genişletebilirsiniz.