FenomenYerim.com 'dan sipariş vererek, okusanız da okumasanız da aşağıda listelenen tüm hizmet koşullarını otomatik olarak kabul edersiniz.

- Yasal Uyarı: FenomenYerim.com sizin veya işletmenizin uğrayabileceği zararlardan sorumlu olmayacaktır.

- FenomenYerim.com, YouTube, Instagram, TikTok, Facebook, Twitter ve diğer Sosyal Medya Siteleri tarafından yapılan herhangi bir hesap askıya alma veya resim silme işleminden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

-  FenomenYerim.com herhangi bir hizmet için bir teslimat süresi garanti etmez. Siparişin ne zaman teslim edileceğine yönelik en iyi tahminimizi sunuyoruz. Bu yalnızca bir tahmindir.

FenomenYerim.com Sipariş verdiğiniz tüm kategorilerde Kullanıcı adı değişikliği yapıldı taktirde garanti kapsamı dışındadır, Kullanıcı adına veya ilettiğiniz linklere garantileme işlemi sağlanır. Telafi yapılmaması durumda fenomenyerim.com'un insiyatifine bağlıdır.

- Takipçi ve Beğeniler yalnızca Instagram, Tiktok, Facebook veya diğer Sosyal medya hesabınızı tanıtmak ve yalnızca "Görünüm"ünüzü artırmaya yardımcı olmak için kullanılır.

- Yeni takipçilerinizin sizinle etkileşime gireceğini garanti etmeyiz.

Gönderilen takipçilerin % 100'ünde  bir profil resmi, tam biyografi ve yüklenen resimler olmasını garanti etmiyoruz.

- FenomenYerim.com bilgilendirme ve tanıtım amaçlı SMS ve E-Mail gönderebilir.

Bu hizmet koşullarında bildirimde bulunmadan değiştirme hakkımızı saklı tutuyoruz. Hizmet şartlarının güncel olduğundan emin olmak için her siparişten önce tüm hizmet şartlarını okumanız beklenir.