Tiktok Videosu Nasıl Keşfete Düşer?

Tiktok Videosu Nasıl Keşfete Düşer?

Tiktok videosu nasıl keşfete düşer diye merak ediyorsanız sizlere bu adımları tek tek anlatacağız. Tiktok, son dönemlerde sosyal medyada oldukça popüler bir mecra olmuştur. Kullanıcı sayılarının artmasıyla birlikte, diğer sosyal medyaların önüne geçmeyi başarmıştır. Tiktok üzerinden para kazanan kişiler oldukça, kullanıcı sayıları da artış göstermeye başlamıştır. Tiktok üzerinden paylaşılan videolar keşfete düştüğünde, popüler olma ihtimali daha çok artıyor. İnsanlar videolarını paylaşarak ön plana çıkmak isterken, Tiktok keşfete düşme hakkında belirli araştırmalar yapıyor. Tiktok üzerinden önceden izlenilmiş olan ve etkileşim kurulan videolar vardır. Bu videolar benzer videolarla birlikte ön plana çıkarılıyor. Bu durumda insanlar Tiktok uygulamasını daha çok kullanmaya başlıyor.

Tiktok Videosu Nasıl Keşfete Düşer ve Aşamaları Nelerdir?

Tiktok videosu nasıl keşfete düşer diye sorulduğunda verilecek cevap; Tiktok uygulamasının kullanıcılara sunduğu videoların kalitesidir. Bu videoların kalitesi, etiketlenmesi ve video akış geçmişi ile birlikte değerlendirilir. Böylece daha fazla kişiye ulaşılabilir.Belirli taktiklerle Tiktok videolarınızı keşfete daha hızlı düşürebilirsiniz. Bunun da belirli aşamaları söz konusudur.

Tiktok Keşfete Düşme Şarkısı

Tiktok keşfete düşme şarkısı ile birlikte birçok yolla da kısa yolda popülerliğinizi arttırabilirsiniz. Yapmanız gereken şeyler şu şekildedir;

 • Keşfete düşen şarkılarla birlikte videoların da kalitesine çok dikkat etmeniz gerekir.
 • Videolarınız ne kadar kaliteli olursa o kadar fazla etkileşim alacağınızı unutmayın
 • Tiktok, video kalitesine önem verdiği için size puan vererek sizi keşfete düşürebiliyor
 • Düzenli olarak Tiktok üzerinden içerik yüklemelisiniz.
 • Tiktok uygulamasını kullanan popüler hesaplarla birlikte düet yapın ve videonuzu yayınlayın
 • Tiktok videolarınızın altına etiket kullanmalısınız. Bu etiketlerin de son trendlere uygun olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Tanıttığınız modelin devamlılığına önem verin
 • Özellikle popüler şarkılar ve dublajlar sizi keşfete çıkarmada hızlı rol oynar.

Tüm bunlar Tiktok keşfete düşme için size yardımcı olacaktır. Özellikle takipçi ve beğeni sayılarınız bu adımlardan sonra artış gösterecektir. Dolayısıyla Tiktok’ta yükselmeye başlayabilirsiniz.

Tiktok Uygulamasından Video Paylaşmak

İnsanlar tiktok üzerinden video paylaşırken bunun özgün olmasına özellikle dikkat etmeli ve taklitlerden kaçınmalıdır. Kişinin kendi doğaçlaması, daha çok tanınmasını sağlar. Tiktok videosu nasıl keşfete düşer sorusunun cevabı buradadır. Fenomen olmak artık eskisinden daha kolay bir noktaya gelmiştir. Ancak disiplinli ve özverili olmak gerekir. Eğer Tiktok üzerinden para kazanmak istiyorsanız bunun basit olmayacağını ve disiplinli olarak bunu başaracağınızı unutmayın. Tiktok videolarınız keşfete düştükçe, fenomen olma hayallerinize biraz daha yaklaşmış olacaksınız.  Tiktok fenomenlerinin yanı sıra, ünlüler de bu uygulamayı kullanırken keyif alıyor.

Tiktok Keşfete Düşme Saatleri

Tiktok keşfete düşme saatleri, özellikle gelir elde etmek isteyenler için takip edilir. Bu saatlerde yapılan paylaşımlar hem daha çok izlenme alır hem de keşfete düşme olasılığını arttırır. Böylece takipçi sayılarınız ve beğenileriniz doğru oranda artacaktır. Aslında Tiktok keşfete düşme saatleri kişiden kişiye göre değişirken, bunu kendiniz de keşfedebilirsiniz. Örneğin her gün farklı saatlerde videolarınızı paylaşarak kitle sayılarınızı not alın. Belirli bir süreden sonra isterseniz bu durumu tekrarlayın. Hangi saatte daha çok etkileşim alıyorsanız Tiktok keşfete düşme saatleri de bu şekilde ayarlanmış olur.

Tiktok Keşfete Düşme Saatleri Genel Olarak Nasıldır?

Tiktok keşfete düşme saatleri merak edildiğinde istatistikler kısmından bu durumu kolaylıkla çözebilirsiniz. Seçeneklerden istatistikleri bularak 1 günlük grafik aralığını kaydedin ve içeriklerinizi özellikle bu saatlerde paylaşmaya çalışın. Tiktok keşfete düşme taktiği arasında genel olarak kabul görmüş saat aralıkları da vardır. Bu saat aralıkları şu şekildedir;

 • Pazartesi günleri saat 20.30
 • Salı günleri saat 21.00
 • Çarşamba günleri saat 19.45
 • Perşembe günleri saat 22.00
 • Cuma günleri saat 21.00
 • Cumartesi günleri saat 18.30
 • Pazar günleri saat 15.00

Saatleri arasında daha çok etkileşim alındığı saptanmıştır. Bu durumda siz yine de kendi algoritmanızı oluşturursanız daha iyi sonuçlar elde edersiniz.

Tiktok Videosu Nasıl Keşfete Düşer